
Натуральна домішка Golden Pharm Lecithin Sunflower, 120 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN15582
570 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Golden Pharm Lecithin Sunflower — натуральна харчова добавка, що містить соняшниковий лецитин, який отримують способом екстракції з нерафінованої соняшникової олії холодного пресування. Лецитин — це основа для побудови клітин печінки, працює як антиоксидант, запобігає появі каменів у жовчному міхурі. Позитивно впливає на організм у період процесу схуднення, оскільки прискорює спалювання жиру та притуплює відчуття голоду.Особливості:не містить фітоестрогенів;не викликає алергії;містить велику кількість жирних кислот, що належать до групи Омега-9, які зміцнюють міокард і знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань;має потужну гепатопротекторну дію;створений на основі європейських інгредієнтів високої якості;не містить штучних барвників, ароматизаторів і консервантів, глютену та ГМО;є веганським продуктом.Лецитин сприяє побудові мієлінової оболонки нервів, білої речовини головного мозку та оболонок, що захищають його. Недостатня кількість фосфоліпідів викликає психоемоційну нестійкість, призводить до зниження когнітивних здібностей, провокує мозкове виснаження й може спровокувати нервовий зрив. Крім цього, добавка з лецитином допоможе людям, які страждають на атеросклероз, оскільки цей компонент здатний протистояти його прогресуванню.Лецитин сприяє розрідженню крові, впливає на гормони, відсуває настання деменції, покращує активність мозку у разі хвороби Паркінсона, допомагає відновити мозкову активність після інсульту.Як приймати:Рекомендується вживати по 2 капсули двічі на день під час їди. За призначенням лікаря дози та терміни застосування можуть змінюватися.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Лецитин соняшниковий (фосфоліпіди 96,1%) 550 мг
Інгредієнти
Стеарат кальцію, капсула рослинна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | golden pharm |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.25 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, для внутрішніх органів, для мозку |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 вегакапсули |
| Країна виробника | Україна |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 570 ₴