Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Creatine Monohydrate — це високоякісна спортивна добавка з високим вмістом креатину. Препарат сприяє підвищенню витривалості, завдяки чому ви зможете проводити кожне тренування на межі можливостей, отримуючи максимум користі від силових навантажень. Креатин прискорює формування молекул АТФ, які є основою енергетичного запасу.Якщо ви хочете забезпечити підживлення організму поживними речовинами та прискорити нарощування м'язової маси, варто купити NOW Creatine Monohydrate у нашому інтернет-магазині, для цього скористайтеся кнопкою швидкого замовлення або кошиком.Призначення NOW Creatine Monohydrate:забезпечується енергетичний потенціал під час інтенсивних силових навантаженьприскорюється процес нарощування м'язової масипідвищується поріг витривалості та показники силизабезпечується утримання тривалого анаболічного станузбільшується інтенсивність і тривалість тренуванняАктивні компоненти NOW Creatine Monohydrate:В основі препарату міститься оптимальна кількість креатин моногідрату. Ця речовина синтезується організмом у печінці, а також надходить до нього в складі харчових продуктів (рибних і м'ясних). Креатин сприяє тривалому поповненню енергетичного резерву, оскільки збільшує кількість молекул АТФ. Енергетичний заряд необхідний спортсменам, які займаються тривалими й інтенсивними тренуваннями. Також креатин допомагає спортсменам-початківцям, підвищити силові показники та збільшити навантаження. Численні дослідження довели ефективність приймання креатину, у разі щоденного вживання домішки за місяць можна достригти помітних результатів у додаванні маси м'язів, від 3 до 5 кг. Також креатин дає змогу підвищити якість відновлювальних процесів і регенерацію тканин. Найчистіша форма креатину забезпечує швидке та повноцінне засвоєння, у такий спосіб миттєво відновлюючи енергетичний резерв.Переваги NOW Creatine Monohydrate:швидке та повноцінне засвоєннязабезпечується ефект пампінгу (збільшення об'єму м'язових клітин)забезпечується максимальна працездатністьдобавка підходить для вживання вегетаріанцямикреатин міститься в найбільш біодостпуні та чистій форміЯк приймати NOW Creatine Monohydrate:Змішайте 1,5 чайної ложки з гіркою порошку з фруктовим соком або іншим солодким напоєм, вживайте 3-4 рази на день перед тренуванням або після нього впродовж перших 7 днів. Далі для підтримувальної дії вживайте 1-3 рази на день. Між прийманнями має проходити 3-4 години. Для тривалого використання понад 28 днів приймати по одній порції на день. Під час використання цього продукту використовуйте достатню кількість рідини.
Вміст елементів в 1 порції
4.2 грам
Моногідрат креатину 4200 мг
Інгредієнти
100% моногідрат креатину
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 119 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для підвищення витривалості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 4.2 грам |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 1 450 ₴

