
влевовправо
Препарат для суглобів і зв'язок Scitec Mega MSM, 100 капсул
- В наявності
- Код: CN4802
470 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Scitec Mega MSM є чудовим органічним джерелом сірки та є в невеликих кількостях у багатьох харчових продуктах і напоях.
З єдиним інгредієнтом, формулою MSM, ви можете використовувати точніше дозування (в поєднанні з іншими інгредієнтами, як-от глюкозамін, хондроїтин і колаген), яка, на вашу думку, є найкращою для вас!
Як приймати:
Приймати по 3 капсули на день перед їдою
Вміст елементів в 1 порції
3 капсулы
Метилсульфонілметан (МСМ) 2400 мг
Інгредієнти
МСМ [метилсульфонілметан, антизлежувач (діоксид кремнію)] 99.5%, оболонка капсули [желатин, глазур (шелак), барвник (оксиди та гідроксиди заліза), регулятори кислотності (гідроксид амонію, гідроксид калію)], антизлежувач (магнієві соліди заліза) жирных кислот).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scitec Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 33 |
| Призначення | Для опорно-рухового апарату, для суглобів і зв'язок |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 капсулы |
| Країна виробника | Угорщина |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 470 ₴
