-4%влевовправо
Натуральна домішка NOW Apple Cider Vinegar 450 mg, 180 капсул
- В наявності
- Код: CN10553
640 ₴
615 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Apple Cider Vinegar отримують способом природного бродіння солодкого яблучного сидру.Має потужні антиоксидантні властивості, захищає клітини від руйнівної дії вільних радикалів, гальмує їхнє передчасне старіння й допомагає продовжити молодість.Особливості:підвищує еластичність судинпокращує кровообігдопомагає боротися з процесами старінняпокращує імунітетNOW Apple Cider Vinegar має протизапальні властивості, здатний підтримати імунітет, а також має тонізувальні й антисептичні властивості.Як приймати:Приймати по 1-2 капсули до 3 разів на день під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
Порошок яблучного оцту 900 мг
Інгредієнти
Желатин (капсула), діоксид кремнію та стеарат магнію (рослинне джерело)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.4 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, для внутрішніх органів, для імунної системи, для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 615 ₴

