Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nosorog F.O.S. — харчові волокна, виготовлені виключно з натуральних рослинних інгредієнтів, не здатних чинити жодного негативного або алергічного впливу.Пребіотик — продукт, в основі якого містяться речовини, які є середовищем для розвитку корисних бактерій у нижньому відділі кишківникаСпростити отримання організмом усіх необхідних для його нормального функціонування компонентів можна за допомогою приймання Nosorog F.O.S. Крім зручності, вживання цього пребіотика допомагає отримати оптимальну кількість різноманітних корисних мікроорганізмів.Як приймати:Приймати по 1 мірній ложці на день, змішуючи продукт із водою або їжею. Поступово можливе збільшення дози до 3 ложок на день. Разова порція містить 5 грамів фруктоолігосахариду.
Вміст елементів в 1 порції
5 грамів
Калорії 10 ккал
Харчові волокна 5 г
- фруктоолігосахариди 5 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOSOROG |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вага упаковки | 0.20000000298023224 |
| Вид | Пребіотики |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 40 |
| Призначення | Для активного довголіття, для мікрофлори, для травлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 5 грамів |
| Країна виробника | Україна |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 295 ₴
