
влевовправо
Натуральна домішка Life Extension GeroProtect Autophagy Renew, 30 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN14521
1 185 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Life Extension GeroProtect Autophagy Renew — це нова формула, яка стимулює аутомагію, природний процес виведення продуктів розпаду всередині клітин, які можуть перешкоджати їх нормальній роботі. Ця добавка забезпечує довголіття та міцне здоров'я.Особливості:Інноваційна формула для довголіттяСприяє оптимальній роботі організму та виведенню продуктів клітинного розпадуДопомагає нормальній роботі АТФ-активованої протеїнкінозиСпонукає клітини виводити продукти розпадуДопомагає підтримувати енергетичний баланс на клітинному рівніЗ віком організм людини втрачає здатність до аутофагії, процесу виведення продуктів клітинного розпаду. Унаслідок цього порушується нормальна робота всіх систем організму. Підтримка процесу виведення продуктів клітинного розпаду може забезпечити довголіття та здоров'я. GEROPROPROTECT® Autophagy Renew містить рослинний флавоноїд лютеолін і алкалоїд із перцю під назвою піперлонгумін, які підтримують природний процес очищення організму.Як приймати:Приймати по одній (1) капсулі на день або згідно з рекомендаціями лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
1 вегакапсула
Лютеолін (Sophora Japonica) (квіткові бруньки) 165 мг
Піперлонгумін (Piper longum) (корінець) 10 мг
Інгредієнти
Мальтодекстрин, рослинна целюлоза (капсула), рослинний стеарат, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.1 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для активного довголіття, для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 185 ₴
