
Шейкер BioTech Wave, 600 мл, Black
- В наявності
- Код: CN1343
245 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З шейкерів BioTech Wave зручно пити. Ковпачок не з'єднаний із кришкою будь-яким додатковим пластиковим елементом. Це запобігає будь-яким порушенням носа або чола під час пиття.Особливості:Ідеально підходить для всіх типів змішаних напоївНемає витоку води, кришка, що загвинчується, і кришкаАрковий екран, щоб уникнути грудокГрадуйована шкала в мл і унціяхВиготовлений із високоякісного поліпропілену pp.Ударостійкий, можна мити в посудомийній машині, мікрохвильовій печі та холодильникуНе містить бісфенолу А, нетоксичний пластикВідповідає харчовим нормамПластиковий посуд європейського виробництва.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BioTech |
| Кількість відсіків | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.6 кг |
| Висота в пакованні | 23 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Об'єм, мл | 600 |
| Країна виробника | Євросоюз |
| Тип закриття | На різі |
| Тип перемішування | Сітка |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 245 ₴