-13%Шейкер Biotech Wave + Shaker 3in1 600 мл, чорний
- В наявності
- Код: CN3245
375 ₴
325 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шейкер Biotech Wave для спортивного харчування складається з 3 відсіків, основний відсік має об'єм 600 мл. також відсіки по 200 мл і 150 мл. Такі об'єми дають змогу транспортувати в шейкері не тільки амінокислоти, протеїн, передтренувальні комплекси, вітаміни, а й гейнери, де порції можуть досягати 200 г.3-компонентний шейкер Wave Shaker 3 в 1 BioTech USA має успіх у спортсменів, оскільки не потрібно купувати Pillbox або інші додаткові аксесуари.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BioTech |
| Кількість відсіків | 3 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.6 кг |
| Висота в пакованні | 23 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, мл | 600 |
| Спеціальні | З контейнером |
| Країна виробника | Угорщина |
| Тип закриття | На різі |
| Тип перемішування | Сітка |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 325 ₴