
влевовправо
Натуральная добавка Life Extension MacuGuard Ocular Support with Saffron & Astaxanthin, 60 капсул
- В наявності
- Код: CN10768
1 875 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Life Extension MacuGuard — забезпечує важливі поживні речовини, які допомагають захистити тонкі фоторецепторні клітини ока, сприяють здоров'ю макули та сітківки, допомагають боротися з втомою очей і підтримують здоровий нічний зір.Переваги:Містить лютеїн, мезо-зеаксантин і зеаксантин для підтримки здоров'я очейЗабезпечує комплексне живлення очей в одній м'якій капсуліДопомагає боротися з втомою очей з астаксантиномМістить ягідні флавоноїди для підтримки нічного зору.Забезпечує оптимальну дозу шафрану для підтримки здорового зору.Каротиноїди — це клас фітонутрієнтів (рослинних хімічних речовин), які отримують із їжі або харчових добавок. Вживання в їжу продуктів або добавок, що містять каротиноїди, може принести користь для здоров'я.Як приймати:Приймайте одну (1) м'яку капсулу на день під час їди або за рекомендацією лікаря
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Екстракт шафрану 20 мг
Натуральний астаксантин [з CO2-екстракту водоростей Haematococcus pluvialis] 6 мг
C3G (ціанідин-3-глюкозид) [з екстракту європейської чорної смородини (плід)] 2,2 мг
MacuGuard proprietary blend 173 мг
Фосфоліпіди, екстракт оксамитців прямостійних (Tagetes erecta) (квітка) [містить 10 мг вільного лютеїну, 4 мг мезо-зеаксантину та транс-зеаксантину], змішані каротиноїди [містить 1,24 мг α-каротину]
Інгредієнти
Желатин, оливкова олія холодного пресування, гліцерин, сафлорова олія, пальмова олія, очищена вода, бджолиний віск, аравійська камедь, барвник анато, картопляний мальтодекстрин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для активного довголіття, для загального оздоровлення, для органів зору |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 875 ₴

