-6%влевовправо
Натуральна домішка Nature's Way Wild Yam Root, 100 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN12329
485 ₴
455 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nature's Way Wild Yam Root — натуральна харчова добавка на основі екстракту кореня дикого ямсу, який відповідає за підтримку жіночого здоров'я.Дикий Ямс — це трав'яниста ліана, яка має унікальні властивості регуляції гормональної системи в жінок.Дикий ямс має приголомшливу властивість підвищувати вироблення статевих гормонів в організмі жінки. Така його властивість зумовлена головним компонентом у складі рослини — діосгенін, який є попередником гормонів прогестерону та кортизолу. Отже, Дикий Ямс також може знизити симптоми ПМС.Також цей рослинний препарат може знизити артеріальний тиск і нормалізувати ліпідний склад крові, тобто нормалізувати рівень холестерину в крові.Як приймати:Вживати по 2 капсули на день, бажано під час їди.Виробник оновлює зовнішній вигляд товару, дизайн може відрізнятися від представленого на фото
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
Дикий ямс (корінь) 700 мг
Інгредієнти
Капсула рослинного походження (гіпромелоза), магнію стеарат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Way |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 50 |
| Призначення | Для активного довголіття, для імунної системи, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий |
| Вміст порції | 2 вегакапсули |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 455 ₴
