Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OstroVit Pea Protein Isolate — це високоякісний ізолят горохового білка, створений для забезпечення організму повноцінним і легкозасвоюваним рослинним білком. Продукт ідеально підходить для веганів, вегетаріанців і всіх, хто шукає альтернативні джерела білка.Особливості OstroVit Pea Protein Isolate:Високий відсоток білка, який сприяє відновленню та росту м'язової маси.Те, що немає глютену та лактози, робить його чудовим вибором для людей із харчовими обмеженнями та алергіями.Багатий амінокислотами, включно з важливими BCAA, необхідними для ефективного відновлення після тренувань.Легко розчиняється й має приємний смак, що робить його зручним у використанні як домішку до їжі або напоїв.OstroVit Pea Protein Isolate підтримує організм у періоди інтенсивних тренувань і допомагає підтримувати здоров'я й добробут завдяки своєму натуральному рослинному складу.Як приймати OstroVit Pea Protein Isolate:Змішайте порцію 30 г (2 мірні ложки) з 300-350 мл води. Приймати один раз на день після тренування.
Вміст елементів в 1 порції
30 грамів
Калорії 131 ккал
Жири 2.4 г
- насичені 0.6 г
Вуглеводи 0.4 г
- цукор 0 г
Харчові волокна 2.8 г
Білок 26 г
Сіль 0.44 г
L-аланін 1101 мг
L-аргінін 2280 мг
L-аспарагінова кислота 2568 мг
L-валін 1314 мг
L-гістидин 543 мг
L-гліцин 963 мг
L-глутамінова кислота 4404 мг
L-ізолейцин 1221 мг
L-лейцин 2187 мг
L-лізин 1911 мг
L-метіонін 162 мг
L-пролін 414 мг
L-серин 1242 мг
L-тирозин 912 мг
L-треонін 912 мг
L-триптофан 351 мг
L-фенілаланін 1437 мг
L-цистин 180 мг
Інгредієнти
100% ізолят горохового білка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Вага | 480 г |
| Смак | Без смаку |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.48 кг |
| Вид | Горохові |
| Вид за походженням | Рослинний |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Дієтичні потреби | Для вегетаріанців, Для веганів |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 16 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для загального відновлення, для підвищення витривалості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Принцип дії | Середня швидкість засвоєння |
| Вміст білка | 87 % |
| Вміст жирів | 8 % |
| Вміст порції | 30 грамів |
| Вміст вуглеводів | 1 % |
| Вміст вуглеводів у 100 г | Без вуглеводів |
| Країна виробника | Польща |
| Тип оброблення | Ізолят |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 450 ₴

