
Передтренувальний комплекс AllSports Labs TNT, 500 мл Ягоди
- В наявності
- Код: CN8629-1
1 225 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AllSports Labs TNT — рідка харчова добавка на основі активних інгредієнтів, призначена для підтримки інтенсивної та тривалої фізичної активностіПереваги:дуже сильне збудженнякілька мл набудуть силистимуляторидоступний у рідкій формі зі спеціальною мірною кришкоювідсуває відчуття втомипригнічує молочне закисленнядає додаткову енергію
Рекомендується для:тих, кому потрібен негайний ефектдля спортсменівдля коротших, але інтенсивніших занять спортомнечутливий до кофеїну
TNT — це передтренувальна формула, що містить вітаміни, амінокислоти, ароматизований кофеїн у рідкій формі.Як приймати:Як доповнення до звичайного раціону прийміть дозу безпосередньо перед тренуванням (25 мл).
Вміст елементів в 1 порції
25 мл
Бета-аланин 2500 мг
L-цитрулін DL малат 2500 мг
Аргінін AKG 2150 мг
- аргінін 1250 мг
Таурин 1000 мг
D-аспарагінова кислота 375 мг
Тирозин 200 мг
Теанін 180 мг
Кофеин 180 мг
D-глюкуронолактон 100 мг
Інгредієнти
очищена вода, бета-аланін, l-цитрулін dl малат, l-аргінін akg, l-аргінін (kyowa quality®), таурин, підкислювач: лимонна кислота, d-аспартова кислота, l-тирозин, l-теанін, анфідров d-глюкуолактон, смак (містить e122, e131), славники (короз, лювачі ацесульфаму калію); консервант (сорбат калію, бензоат натрію)
Склад може трохи відрізнятися залежно від смаку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | All Sports Labs |
| Вага | 500 г |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Смак | Ягоди |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Добавки | Кофеин |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 20 |
| Призначення | Для загального відновлення, для підвищення витривалості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 25 грамів |
| Країна виробника | Польща |
| Тип | Передтренувальні комплекси |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 1 225 ₴