Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Bacopa Extract сприяє здоров'ю нервової системи та підтримує нормальну роботу системи захисту мозку від вільних радикалів.Рослина бакопа (Bacopa monnieri) використовувалася аюрведичними травниками впродовж століть.Особливості:сприяє поліпшенню роботи мозкусприяє зменшенню занепокоєнняпрацює як антиоксидантBacopa Extract має дуже широкий спектр дії: допомагає боротися із запальними процесами, забезпечує антиоксидантний захист важливих центрів пам'яті, знижує кров'яний тиск і холестерин.Як приймати:Приймати по 1 капсулі на день.
Вміст елементів в 1 порції
1 вегакапсула
Екстракт бакопи (Bacopa monnieri) (стандартизований до 40% бакозидів) 450 мг
Інгредієнти
Гіпромелоза (целюлозна капсула), мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію та стеаринова кислота (рослинне джерело)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, для імунної системи, для мозку, для нервової системи, для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 170 ₴


