Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Forever Active Pro-B — розроблений призначений для підтримки здоров'я травної системи та містить FloraActive — комбінацію корисних штамів пробіотиків, розроблених Госпіталем Копенгагена, лідера в галузі гастроентерології.Пробіотик Forever Active ProB, що складається із запатентованої суміші 6 різних штамів, забезпечує 8 мільярдів КУО на дозу. Ці штами були досліджені та відібрані на основі їхніх корисних властивостей, клінічних досліджень та їх здатність працювати синергетично. Ця формула також містить пребіотичну клітковину для підтримки пробіотиків під час зберігання, транспортування та доставка в кишківник.Особливості Active Pro-B:Пробіотик, що сприяє здоров'ю травної системиЗдатний обходити шлункову кислоту для оптимальної доставкиШтамми ліофілізовані для захисту, ефективності та стабільностіФормула також містить клітковину як пребіотика для підтримки життєдіяльності пробіотиків під час зберігання, транспортування та шляху до кишківника. Ця клітковина являє собою короткий ланцюжок фруктоолігосахаридів, що підтримує процес ферментації біфідобактерій, зокрема різновиду Lactobaccilus.Переваги Active Pro-B:Підтримує імунітетНе містить сої й алергенівПонад 8 мільярдів КУОМістить 6 синергічних штамівЯк приймати:Приймайте по одній капсулі на день, запиваючи великою кількістю води.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Цинк (глюкотнат цинку) 2.5 мг
Proprietary Probiotic Blend 78 мг (8 млрд КОЕ)
B. Lactis, L. Rhamnosus, L. Reuteri, L. Acdophilus, B. Longum, B. Bifidum
Інгредієнти
Гідроксипропілметилцелюлоза, кукурудзяний декстрин, фруктоолігосахариди, стеарат магнію та діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для травлення |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.1 кг |
| Вид | Пробіотики |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 764 ₴

