
Таблетниця VPLab Pill Box Чорний
- В наявності
- Код: CN1811-2
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таблетниця пластикова, з п'ятьма секціями дуже зручна у використанні. Таблетниця пластикова, з п'ятьма секціями дуже зручна у використанні. Тепер немає проблем, щоб взяти із собою амінокислоти, вітаміни або креатин або ще що-небудь, що вам необхідно! Привабливий дизайн Має 5 секцій з окремими кришечками, що щільно закриваються.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VPLab |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 3 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Количество отсеков | 5 |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробника | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 135 ₴