Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DHEA (Дегідроепіандростеророн) — поліфункціональний стероїдний гормон. DHEA має дію на андрогенові рецептори. У гормональному метаболічному ланцюжку перетворень він є всього у двох кроках від тестостерону. Наш організм починає виробляти DHEA, коли нам майже сім років, пік рівня припадає на 20-24 роки. Потім рівень DHEA починає поступово знижуватися приблизно на 20% за десять років, це відбувається доти, поки рівень не досягне 10% від максимуму. Це відповідає віку майже 80 років.
Як приймати дегеа (інструкція):
фахівці компанії S.A.N рекомендують вживати DHEA щодня по 1 капсулі під час ранкового приймання їжі, запиваючи водою. У медичних цілях норма дгеа визначається індивідуально (виписує лікар).
Вміст елементів в 1 порції
Дегідроепіандростерон (DHEA) 50 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAN |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, підвищення тестостерону |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 460 ₴
