
Стимулятор тестостерону Gaspari ZM-Complex, 90 капсул
- В наявності
- Код: CN14618
655 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Gaspari Nutrition ZM-Complex — харчова добавка, розроблена на основі перевірених часом формул. ZM-Complex зарекомендував себе як найкращий варіант для поліпшення глибшого сну та відновлення завдяки вмісту потужних інгредієнтів, як-от цинк, магній і вітамін B6.Особливості:опосередкований вплив на рівень тестостерону;прискорення відновлення після тренувань;підвищення сексуального бажання;поліпшення самопочуття;прискорення нарощування сухої м'язової маси;поліпшення обмінних процесів.Рекомендується як дієтична добавка до основного раціону в період підвищених фізичних навантажень, сприятливо впливає на рівень тестостерону, підвищує загальну працездатність, еректильну функцію, сперматогенез і імунітет.Як приймати:Приймати по 3 капсули на день натщесерце перед їдою або перед сном.
Вміст елементів в 1 порції
3 капсулы
Вітамін B6 (піридоксин гідрохлорид) 10.5 мг
Магній (магній аспартат) 450 мг
Цинк (моно L-метіонін і аспартат) 30 мг
Інгредієнти
Желатин (капсула), рослинний магнію стеарат, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gaspari Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для загального відновлення, для підвищення витривалості, підвищення тестостерону |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 капсулы |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 655 ₴