
влевовправо
Натуральна домішка Swanson Lion's Mane Mushroom 500 mg Full Spectrum, 60 капсул
- В наявності
- Код: CN16712
615 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Swanson Lion's Mane Mushroom 500 mg — харчова добавка на основі гриба Hericium erinaceus, відомого як "грива лева", що підтримує когнітивну функцію та загальний тонус нервової системи.Особливості Swanson Lion's Mane Mushroom 500 mg:Містить гриб Hericium erinaceus (Lion's Mane).Підтримує здоров'я мозку та нервової системи.Підходить для веганів.Без глютену, штучних добавок і консервантів.Формула на основі цілісного порошку гриба Lion's Mane, що застосовується в традиційній медицині для підтримки психічного тонусу та концентрації.Переваги Swanson Lion's Mane Mushroom 500 mg:Сприяє ясності розуму та концентрації уваги.Підтримує здорову роботу мозку.Підходить для щоденного використання.Продукт створений для щоденної підтримки когнітивної функції та нервової системи, завдяки властивостям гриба Lion's Mane.Як приймати Swanson Lion's Mane Mushroom 500 mg:Приймати по 1 капсулі один раз на день із їжею та водою.
Вміст елементів в 1 порції
1 вегакапсула
Ожина гребінчаста (Hericium erinaceus) (плідні тіла) 500 мг
Інгредієнти
Веганська капсула (гіпромелоза), суміш рисових екстрактів, рисове борошно, рисовий концентрат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swanson |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 615 ₴
