Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Swanson DHEA 50 mg Higher Potency — натуральна харчова добавка на основі дегідроепіандростерону — це попередник гормону, який підтримує процес здорового старіння.Особливості:стимуляція синтезу тестостерону;допомога в наборі сухої маси;прискорення жироспалення;підвищення витривалості;скорочення періоду відновлення;поліпшення обмінних процесів;підвищення тонусу.Swanson DHEA допомагає омолоджувати як чоловікам, так і жінкам, забезпечуючи широкий спектр переваг: від здоров'я кісток до підвищення сексуальної активності. ДГЕА є попередником естрогену та тестостерону. Кожна зручна капсула містить 100 мг потужного ДГЕА.Як приймати:Як харчову домішку приймайте по одній капсулі на день, запиваючи водою.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
DHEA (дегідроепіандростеророн) 50 мг
Інгредієнти
Рисове борошно, желатин, магнію стеарат, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swanson |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 120 |
| Призначення | Для загального відновлення, для підвищення тестостерону |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 570 ₴
