Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шейкер від Optimum, який виготовлений із високоякісного харчового преміумпластику.Зверху шейкера якісно виготовлена різь, яка запобіжить будь-якому протіканню.
Знизу шейкера розміщено два місткі відсіки для зберігання спортивного харчування.Завдяки шейкеру Ви можете не використовувати таблетниці, а користуватися відкріпленим відсіком внизу шейкера. Також шейкер обладнаний кріпленням під карабін, для зручного транспортуванняВраховуйте під час купівлі, що пластик щільний, він не пропускає світла та мірна шкала не може показати реальну кількість рідини в шейкері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optimum Nutrition |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.35 кг |
| Висота в пакованні | 23 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна виробника | Китай |
| Тип перемішування | Сітка |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 430 ₴


