
Натуральна домішка Fitness Authority Ashwagandha Wellness 600 mg, 90 капсул
- В наявності
- Код: CN16797
470 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Fitness Authority Ashwagandha 600 — харчова добавка, що містить екстракт кореня ашваганди (Withania somnifera), призначена для підтримки організму в умовах стресу та підвищення загального самопочуття.Особливості Fitness Authority Ashwagandha 600:Стандартизований на 1,5% гітанолідів — активних компонентів рослини.Форма випуску — таблетки, зручні для щоденного вживання.Підходить для дорослих, які прагнуть поліпшення психоемоційного стану.Переваги Fitness Authority Ashwagandha 600:Підтримка організму в умовах стресу та підвищених навантажень.Сприяння покращенню загального самопочуття та життєвого тонусу.Сприяє нормалізації сну та підвищенню стійкості до стресових чинників.Як приймати Fitness Authority Ashwagandha 600:Рекомендується приймати по одній таблетці двічі на день — вранці та ввечері, запиваючи достатньою кількістю води.
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Екстракт кореня ашваганди 300 мг
- віналіди 4.5 мг
Інгредієнти
екстракт кореня ашваганди (Withania somnifera L.; 1,5% вітамінолідів), мальтодекстрин, антизлежувачі (E170, E470b, E551), наповнювач (E460(i))
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fitness Authority Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для мозку, для нервової системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 470 ₴