Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doctor/'s Best SAM-e допомагає поповнити ваш рівень SAM-e і сприяє здоровому настрою. SAM-e (S-аденозил-L-метіонін) природно виробляється організмом і допомагає підтримувати здорові емоції.
Різні чинники, як-от дієта та старіння, можуть викликати низький рівень SAM-е, викликаючи дисбаланс і настрій.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці двічі на день між прийманнями їжі або відповідно до рекомендацій лікаря
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
SAM-e (S-аденозил метіонін дисульфат p-толуенсульфонат) 400 мг
Інгредієнти
мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, силікат магнію, безводний хлористий кальцій, депарафінізований лусований шелак, стеарат магнію, гідрооксид магнію, гліцерин, діоксид кремнію, аргінін (основа), альгінат натрію, оксид кальцію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для мозку, для нервової системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 3 645 ₴

