Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doctor/'s Best L-Tyrosine — це умовно незамінна амінокислота, яка є речовиною-попередником нейромедіаторів катехоламіну, дофаміну, адреналіну та норадреналіну.
Це життєво важливі для мозку та нервової системи всього організму сигнальні молекули. Щитоподібна залоза також потребує тирозину для вироблення життєво важливого гормону тироксину.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі на день (або більше) між прийманнями їжі або відповідно до рекомендацій лікаря
Вміст елементів в 1 порції
1 вегакапсула
L-тирозин 500 мг
Інгредієнти
Модифікована целюлоза (рослинна капсула)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Група | Замінні |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 120 |
| Призначення | Для мозку, для нервової системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 830 ₴
