
Амінокислота Weider Amino Blast Mega Forte, 20*25 мл — яблуко-вишня
- В наявності
- Код: CN8750
2 280 ₴
2 270 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Weider Amino Blast Mega Forte — це більше й більше амінокислот в одній ампулі! Amino Blast Mega Forte — висококонцентрований продукт, який ідеально підходить спортсмену, що інтенсивно тренує.
Кожна порція Amino Blast Mega Forte міститься приблизно 3000 мг л-орнітину та л-аргініну, також додані амінокислоти та пептиди високоякісного білка молочної сироватки.
Такий склад є оптимальним для відновлення після виснажливих тренувань. У цьому продукті є велика кількість ВСАА амінокислот. Amino Blast Mega Forte — розроблений для професіоналів, які інтенсивно тренуються!
Застосування:
По 1 ампулі перед тренуванням.
Вміст елементів в 1 порції
25 мл
Білок 13,6 г
Аланін 402 мг
Аргінін 3100 мг
Аспарагінова кислота 500 мг
Валін 250 мг
Гістидин 89 мг
Гліцин 2400 мг
Глютамінова кислота 870 мг
Ізойлецин 230 мг
Лейцин 350 мг
Лізин 400 мг
Метіонін 86 мг
Орнітин 3100 мг
Пролін 580 мг
Серин 262 мг
Тирозин 85 мг
Треонін 272 мг
Триптофан 100 мг
Фенілаланін 140 мг
Цистеїн 84 мг
Вітамін B1 0.17 мг
Вітамін B2 0.21 мг
Вітамін B6 0.21 мг
Інгредієнти
Вода, L-орнітину гідрохлорид, 11% гідролізат сироваткового протеїну, гідролізат побутового колагену, кислота: молочна кислота; L-аргінін, L-гліцин, ароматизатор, L-аргінін гідрохлорид, L-триптофан, консервант: сорбат калію; Підсолоджувачі: цикламат натрію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weider |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 20 см |
| Добавки | вітаміни |
| Кількість в пачці, шт. | 20 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 20 |
| Призначення | Для імунної системи, для набирання м'язової маси, для загального відновлення, підвищення витривалості |
| Об'єм, мл | 500 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 25 мілілітрів |
| Країна виробника | Германия |
| Тип | Комплексні |
| Ширина в пакованні | 15 см |
- Ціна: 2 270 ₴