Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Country Life Bee Propolis Caps 500 mg підвищить імунітет і захистить від вірусних інфекцій!Імунна система є справжнім захисником для людини. Вона не пропускає патогенні мікроорганізми, які намагаються завдати шкоди організму. Але щойно імунітет знижується, всі патогени, які могли раніше потрапити всередину, починають руйнівну роботу. Щоб убезпечити себе, поліпшити функціонування імунної системи, необхідно увімкнути в щоденний раціон.До складу увійшли кальцій і екстракт бджолиного прополісу, які в комплексі активізують вироблення клітин-кілерів для якісного захисту. Цей продукт має колосальні антиоксидантні властивості, блокує негативний вплив вільних радикалів на клітини, гальмує їх передчасне старіння й допомагає продовжити молодість. Він є справжнім імуностимулятором, який прискорює одужання, бореться з інфекціями, має протизапальну дію. З його допомогою можна якнайшвидше поліпшити своє самопочуття, підвищити життєвий потенціал, насититися енергією й набрати внутрішні ресурси.Як приймати:Вживати по 2 капсули на день.
Вміст елементів в 1 порції
2 вегакапсули
Екстракт бджолиного прополісу 500 мг
Кальцій 148 мг
Інгредієнти
Целюлоза (оболочка капсули), целюлоза, стеарат магнію, діоксид кремнію, силікат кальцію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Country Life |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Добавки | вітаміни |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 50 |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи, для опорно-рухового апарату |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 вегакапсули |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 920 ₴

