
влевовправо
Шейкер Applied Nutrition, 600 мл — Transparent/Blue
- В наявності
- Код: CN16883
255 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Applied Nutrition Shaker 600 ml — легкий і ергономічний спортивний шейкер з об'ємом 600 мл, обладнаний сітчастим фільтром і надійною кришкою для швидкого та рівномірного змішування напоїв.Особливості Applied Nutrition Shaker 600 ml:Об'єм 600 мл для порцій спортивного харчування та напоїв.Сітчастий конусоподібний фільтр для ефективного змішування без грудок.Герметична гвинтова кришка та носик, що щільно закривається, для запобігання протіканням.Інтегрований гачок для кріплення до сумки або пояса.100% безпечний для миття в посудомийній машині.Переваги Applied Nutrition Shaker 600 ml:Забезпечує однорідне змішування порошків і напоїв.Ідеальний для тренажерного залу, офісу та подорожей.Зручна форма та легка вага — легко носити із собою.Простий у догляді — швидко миється й не вбирає запахів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Кількість відсіків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 25 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, мл | 600 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Країна виробника | Китай |
| Тип перемішування | Сітка |
| Колір | Прозорий-Синій |
| Ширина в пакованні | 15 см |
- Ціна: 255 ₴
