-1%Стимулятор тестостерону Bluebonnet Intimate Essentials DHEA 50 mg, 60 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN13258
1 155 ₴
1 145 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bluebonnet Intimate Essentials DHEA 50 mg — це сучасна харчова добавка, розроблена для підтримки нормального рівня ДГЕА для здорової статевої функції та функції фертильності як у чоловіків, так і в жінок.Особливості:Підвищує стійкість до стресів організмуНормалізує гормональний фон у чоловіків і жінокСтимулює спалювання жиру, відбувається зниження ваги без зниження апетитуПідвищує силу та витривалістьПідвищує імунітетПідвищує сексуальну активністьBluebonnet Intimate Essentials DHEA збільшує силу та потужність, підвищує рівень тестостерону, зменшує стрес і тривогу, симптоми депресії, допомагає спалити жир, прискорює обмін речовин, стимулює імунну систему.Як приймати:Як харчову домішку приймайте по одній капсулі один раз на день, бажано під час їжі або за призначенням лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
1 вегакапсула
DHEA (дегідроепіандростерон мікронізований) (корінінь дикого ямсу) 50 мг
Інгредієнти
Капсула (гіпромелоза, очищена вода), рослинна целюлоза, рослинний стеарат магнію, діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluebonnet Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 145 ₴