-1%Вітаміни та мінерали Country Life P-5-P, 100 таблеток
- В наявності
- Код: CN7800
1 025 ₴
1 015 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Country Life P-5-P — це піридоксин, також відомий як B6, допомагає вашому тілу вивільняти та використовувати енергію з продуктів, покращуючи метаболізм ліпідів (жирів), вуглеводів і білків.Вітамін також життєво важливий для функції та росту червоних кров'яних тілець, підтримуючи нервову систему. й імунні системи.У цій формулі Country Life використовує піридоксаль-5-фосфат (P-5-P), біологічно активну форму B6, яка засвоюється організмом.Як приймати:Дорослим вживати по одній (1) таблетці на день під час їди. Для кращого використання приймайте з їжею.
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Вітамін B6 (піридоксаль-5 'фосфату) 34 мг
Піридоксаль-5 'фосфат 50 мг
Інгредієнти
Целюлоза, стеаринова кислота, органічне покриття (тапіока, мальтодекстрин, лецитин соняшника, екологічно чиста пальмова олія, гуарова камедь), діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Country Life |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для імунної системи, для мозку, для нервової системи, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Окремі вітаміни | Вітамін B6 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 1 015 ₴