Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір протеїнової халви Sister's Sport Мікс-бокс — веганський комплект із трьох снеків із кеш'ю, мигдалем і фундуком. Кожна халва приготована на натуральних підсолоджувачах без доданого цукру й ідеально підходить для корисного перекусу в будь-яку пору дня.Особливості Sister's Sport Protein Halva Мікс-бокс:Три різні смаки в одному пакованні: кеш'ю, мигдаль і фундук.100% веганська формула без інгредієнтів тваринного походження.Натуральні підсолоджувачі: агавовий сироп і мальтитол, без цукру.Зручний формат — кожен батончик по 40 г для комфортного перекусу.Переваги Sister's Sport Protein Halva Мікс-бокс:Різноманітність смаків для яскравого та корисного перекусу.Високий рівень рослинного білка підтримує м'язи.Натуральні підсолоджувачі без цукру допомагають контролювати апетит.Ідеально підходить після тренування або між прийомами їжі.Компактне паковання — зручно брати із собою в спортзал або в дорогу.Як приймати Sister's Sport Protein Halva Мікс-бокс:Вживайте по одному батончику (40 г) після тренування або як корисний перекус між основними прийомами їжі.
Вміст елементів в 1 порції
40 грамів
лад: Кеш'ю/ Мигдаль/ Фундук
Калорії 185 ккал / 197 ккал / 208 ккал
Жири 14.6 г/14.0 г/16.2 г
- насичені 4.2 г/5.2 г/3.9 г
Вуглеводи 10.7 г / 11.4 г / 9.0 г
- цукор 1.2 г/0.9 г/1.0 г
- поліоли 0.5 г/0.5 г/0.5 г
Харчові волокна 3.8 г/4,3 г/5,9 г
Білок 9.5 г/8.3 г/10.5 г
Сіль 0.10 г/G.0.01 г/0.10 г
Інгредієнти
Кеш'ю
ядра смаженого кеш'ю (49,3%), шоколадна глазур (15,5%) (какакао-олія, харчові волокна [декстрин, інулін, олігофруктозу], какао-маса, підсолоджувач еритрит, какао-порошок зі зниженим вмістом жиру, олія ши, емульгатор соєвий лецитин, натуральний ароматизатор ванілін), ізолят сироваткового білка, сироп агави, ізолят горохового білка (9,8%), протеїн рисовий (6,3%), олія ши, кокосова стружка, какао-олія, рожева сіль.
Мигдаль і карамель
ядра смаженого мигдалю (34,8%), карамель (25%) (екстракт кокоса, сироп агави, кукурудзяна карамель), шоколадна глазур (15,5%) (какакао-олія, харчові волокна [декстрин, інулін, олігофруктозу], какао-маса, підсолоджувач ерит, какао-порошок зі зниженим Уміст жиру, олія ши, емульгатор соєвий лецитин, натуральний ароматизатор ванілін), ізолят сироваткового білка, сироп агави, ізолят горохового білка (7,5%), протеїн рисовий (4,5%), олія ши, кокосова стружка, какао-масло, рожева сіль.
Фундук
ядра смаженого фундука (46,3%), шоколадна глазур (15,5%) (какакао-олія, харчові волокна [декстрин, інулін, олігофруктозу], какао-маса, підсолоджувач еритрит, какао-порошок зі зниженим вмістом жиру, олія ши, емульгатор соєвий лецитин, натуральний ароматизатор ванілін), ізолят сироваткового білка, сироп агави, ізолят горохового білка (10,8%), протеїн рисовий (7,8%), олія ши, кокосова стружка, какао-олія, рожева сіль.
Містить алергени: горіхи (мигдаль, фундук, кеш'ю, арахіс).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 360 |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 20 см |
| Дієтичні потреби | Без глютену |
| Кількість в пачці, шт. | 9 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 9 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 батончик (40 грамів) |
| Країна виробника | Україна |
| Форма випуску | Батончик |
| Ширина в пакованні | 15 см |
- Ціна: 855 ₴



