Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Mason Natural Digestive Enzymes — це харчова домішка, яка містить суміш ферментів, які допомагають організму перетравлювати їжу.Ці ферменти допомагають розщеплювати білки, вуглеводи, жири, молочні продукти та клітковину на дрібніші молекули, які можуть бути абсорбовані організмом. Це сприяє покращенню травлення, зменшенню газоутворення, здуття живота та інших проблем із травленням.Особливості:покращує травленнядопомагає покращити якість стільцядопомагає налагодити метаболізм поживних речовинMason Natural Digestive Enzymes підходить для дорослих різного віку. Mason Natural Digestive Enzymes — це чудовий вибір для людей, які хочуть поліпшити своє травлення і здоров'я.Як приймати:Дорослим як харчову добавку вживати по 1 таблетці на день, бажано під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Панкреатин (4-кратний еквівалент панкреатину USP) 200 мг
Лактобактерії Acidophilus 50 млн
Цитрусовий пектин, целюлоза 100 мг
Діастаза (солодова) 75 мг
Папаїн (плоди) (carica papaya) 25 мг
Пепсин 25 мг
Бетаінгидрохлорид 15 мг
Глутамінова кислота 15 мг
Ліпаза 15 мг
Бромелаин 2 мг
Інгредієнти
Мальтодекстрин, стеаринова кислота, кроскармелоза натрію, дикальцій фосфат, мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат, діоксид кремнію, фармацевтична глазур і тальк.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.18 кг |
| Вид | Пребіотики |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для активного довголіття, для внутрішніх органів, для мікрофлори, для загального оздоровлення, для травлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 580 ₴

