-2%влевовправо
Натуральна домішка Source Naturals Chlorella, 100 таблеток
- В наявності
- Код: CN12609
590 ₴
580 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Source Naturals Chlorella — це зелений суперфуд, повноцінний протеїн, а також рідкісне веганське джерело вітаміну B12 з чистих 100% водоростей.Особливості:Багате джерело хлорофілу та інших необхідних поживних речовинОчищає організм від важких металівСприяє здоровому кров'яному тискуПідтримує здоровий рівень холестеринуСтимулює імунну системуСтимулює перистальтикуХлорела багата на білки, вітаміни, мінерали та інші корисні речовини. Дослідження показують, що хлорела здатна підтримувати здоров'я печінки та імунної системи.Як приймати:Приймайте по 4 таблетки на день, бажано під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
4 таблетки
Калорії 10 ккал
Білок 1 г
Вітамін А (каротиноїди природного походження) 240 мкг
Вітамін B12 (природного походження) 2 мкг
Залізо (природного походження) 1.8 мг
Хлорела (рослин цілком) 2 г
Інгредієнти
Стеаринова кислота, модифікована целюлозна камедь і діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Source Naturals |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Добавки | Вітаміни, мінерали |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 20 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, для імунної системи, для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 4 таблетки |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 580 ₴
