
влевовправо
Шейкер Universal Animal Smart (3-компонентний) 600 мл, Black
- В наявності
- Код: CN16935
430 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Universal Animal Smart 3-компонентний, 600 мл, Black — мультифункціональний спортивний шейкер з об'ємом 600 мл і трьома знімними відсіками для зберігання порошків і капсул, що забезпечує зручність використання й компактність у дорозі.Переваги Universal Animal Smart: Зручна організація та зберігання трьох типів добавок в одному шейкері. Надійна герметичність без протікання навіть під час активного руху. Швидке та рівномірне змішування без осаду. Компактність і легкість — ідеальний для спортзалу, офісу та подорожей. Довговічний дизайн, призначений для інтенсивної експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Universal Nutrition |
| Кількість відсіків | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 20 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, мл | 600 |
| Спеціальні | З таблетницею |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Країна виробника | Китай |
| Тип закриття | Засувка |
| Тип перемішування | Сітка, Вінчик |
| Ширина в пакованні | 20 см |
- Ціна: 430 ₴




