Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Vansiton Start Gainer призначений для адаптації організму спортсмена до максимальних навантажень.Продукт дає спортсменам із перших хвилин змогу вмикатися в процес виконання важких фізичних навантажень. Склад препарату являє собою енергетичний комплекс на основі природного енергетика гуарани, L-карнітину та "швидких" вуглеводів.Особливості:Покращує кровообігНасичує напружені м'язи киснем і поживними речовинамиСтабілізує та посилює процеси метаболізму в м'язових тканинахСтарт-Гейнер розроблений спільно з фахівцями Федерації футболу України. На сьогодні препарат успішно використовується в футбольних клубах.Як приймати:Приймати 50 г порошку (2-2,5 ст. ложки) розвести у 150-200 мл води або фруктового соку за 20-30 хвилин до початку фізичних навантажень, тренувань або змагань.
Вміст елементів в 1 порції
50 грамів
Калорії 193.6 ккал
Жири 0 г
Вуглеводи 49.1 г
Білок 0 г
Таурин 1000 мг
Гуарана 1000 мг
L-карнітин 1000 мг
Вітамін Е (токоферол ацетат) 15 мг
Вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид) 2 мг
Декстроза 46.8 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vansiton |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Добавки | вітаміни |
| Джерело вуглеводів | Декстроза |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 10 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для підвищення витривалості, для прискорення метаболізму |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст білка | 0 % |
| Вміст порції | 50 грамів |
| Вміст вуглеводів | 25 % |
| Країна виробника | Україна |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 450 ₴
