
влевовправо
Шейкер BlenderBottle Classic з кулькою 820 мл, Pink
- В наявності
- Код: CN11268
780 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шейкер BlenderBottle Classic обладнаний оновленою кришкою з ергономічнішою петлею для перенесення і SpoutGuard для захисту брудних спортивних пальців від поверхні для пиття.У цій запатентованій системі змішування використовується дротяний віночок, який можна знайти тільки в шейкерах марки BlenderBottle, щоб із легкістю доставляти протеїнові та поживні коктейлі.Забули спочатку додати рідину? Заокруглена основа дає змогу віночку BlenderBall змішувати кожен останній шматочок порошку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blender Bottle |
| Кількість відсіків | 1 |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.6 кг |
| Висота в пакованні | 23 см |
| Глибина в пакованні | 14 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм, мл | 820 |
| Країна виробника | Китай |
| Тип закриття | Засувка |
| Тип перемішування | Віночок |
| Ширина в пакованні | 14 см |
- Ціна: 780 ₴
