
Замінник харчування Scitec Protein Pudding, 400 грамів Подвійний шоколад
- В наявності
- Код: CN1728-1
1 455 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Protein Pudding — це десерт у спортивному харчуванні, доповнений високоякісним білком. Яка перша думка, що спадає на думку, коли ви чуєте слово пудинг?
Знаменитий вишуканий десерт, що змушує вас почуватися винним навіть після першого укусу. Однак вважається, що реальне функціональне харчування, як-от протеїновий пудинг, має містити важливий інгредієнт, цей продукт багатий на білок. Для того, щоб поліпшити поживну цінність спортивного десерту, були додані два додаткові високоякісні джерела білка (кошеїн і сироватковий білок).
Способи застосування:
Змішати 1 порцію (50 г) порошку зі 100 мл води й енергійно струшувати впродовж 2 хвилин, поки вона не стане пінистою. Або, щоб домогтися більш кремової консистенції, використовуйте віночок у мисці впродовж 5 хвилин. Потім налити суміш у пластиковий контейнер, покласти в морозильник і заморожувати впродовж 1,5-3 годин залежно від того, як холодна ваша морозилка. Вжити упродовж 10 днів, зберігати в морозильній камері!
Вміст елементів в 1 порції
Калорії 144 ккал
Жири 1,9 г
- насичені 0,8 г
Вуглеводи 1,7 г
— цукор 1,6 г
Білок 30 г
Сіль 0,04 г
Склад може відрізнятися залежно від смаку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scitec Nutrition |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 |
| Вага в пакованні | 0.4 кг |
| Вид | Комплексні |
| Вид за походженням | Тваринний |
| Смак | Подвійний шоколад |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 12 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 10 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст білка | 75 % |
| Вміст порції | 40 грамів |
| Вміст вуглеводів | 4 % |
| Країна виробника | Угорщина |
| Тип замінника живлення | Десерти |
| Тип оброблення | Комбінований |
| Форма випуску | Порошок |
| Ширина в пакованні | 12 см |
- Ціна: 1 455 ₴