Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Tamanu Oil — це високоякісна олія холодного пресування з насіння дерева таману, яка росте в Південній частині Тихого океану.Олія таману містить природні незамінні жирні кислоти, які роблять шкіру м'якою, сяйливою та зволоженою.Особливості:зволожує шкірумає ефект омолодженняможна використовувати для самоошадження обличчя100% натуральна оліяВисока концентрація насичених жирних кислот у олії таману змушує його затвердіти за кімнатної температури.Щоб розтопити, просто зігрійте пляшку в кишені або в кухлі з теплою водою, щоб повернути її в рідкий стан.Як застосовувати:Щоб пом'якшити та наситити шкіру, нанесіть на тіло, обличчя або шкіру голови й акуратно помасажуйте до повного вбирання.
Вміст елементів в 1 порції
Інгредієнти
Органічна олія насіння calophyllum inophyllum (таману) (деревний горіх)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип шкіри | Жирна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.1 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Поживний |
| Об'єм, мл | 30 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Рідина |
| Ширина в пакованні | 5 см |
- Ціна: 620 ₴


