Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AllSports Labs Taurine — це харчова добавка, розроблена для підтримки загального здоров'я та поліпшення функцій організму. Основним компонентом є таурин, амінокислота, що відіграє важливу роль у різних фізіологічних процесах.Особливості:Підтримує функції центральної нервової системиМоже сприяти покращенню когнітивних функцій.Таурин може підтримувати здоров'я серцево-судинної системи.Сприяє регуляції обміну речовин і підтримці енергетичного балансу.Создан для людей, які прагнуть поліпшити загальне самопочуття й підтримати функції організму на оптимальному рівні. Таурин бере участь у регуляції мінерального балансу, підтримує зір і імунну систему, а також має антиоксидантні властивості, захищаючи клітини від пошкоджень.Як приймати:Рекомендується приймати по одній капсулі на день під час їди. Перед початком приймання проконсультуйтеся з лікарем, особливо якщо ви маєте хронічні захворювання або приймаєте інші препарати.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Таурин 500 мг
Інгредієнти
Таурин, желатин, оксид цинку, мальтодекстрин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | All Sports Labs |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Група | Замінні |
| Добавки | Таурин |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для нервової системи, для органів зору, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Угорщина |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 570 ₴
