Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Puritan's Pride Yohimbe — чудова концентрація екстракту рослини йохімбе. Йохімбе — унікальний стимулятор сексуальності рослинного походження, який отримують із кори тропічного дерева Йохімбе, що росте в районах Західної Африки. Основний компонент у складі кори — алкалоїд йохімбін.
Дія цього алкалоїду на організм людини багатогранна. Йохімбін активізує приплив крові до периферичних судин, викликаючи ерекцію, допомагає контролювати еякуляцію та сприяє продовженню статевого акту в чоловіків. Йохімбін також підсилює статевий потяг, стимулюючи вироблення тестостерону, і є нешкідливим засобом стимуляції статевої активності як у чоловіків, так і в жінок.
Спосіб застосування:
Для юних чоловіків приймати дві капсули, один раз на день, переважно з їжею.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Йохімбе (Pausinystalia johimbe) (кора) 250 мг
- екстракт 4:1, еквівалентний 1000 мг цілісної трави
Інгредієнти
рослинна целюлоза, желатин, діоксид кремнію, рослинний стеарат магнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puritan's Pride |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 50 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 50 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 350 ₴


