
влевовправо
Скакалка швидкісна алюмінієва Power Play 4207, 3 м — Silver
- В наявності
- Код: CN14776
540 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скакалка швидкісна алюмінієва Power Play 4207 — це досить ефективний тренажер, яким можна користуватися як у спортзалі, так і на вулиці або вдома. Простий і ефективний пристрій, який допоможе зменшити жирові масиви, сформувати м'язи та поліпшити стан здоров'я. Конструкція скакалки була розроблена для вимогливих користувачів, які шукають надійне обладнання, що гарантує максимальний комфорт під час виконання вправ. Система подвійних підшипників, яка використовується в цій моделі, забезпечує надзвичайно плавну та швидку роботу зі скакалкою, забезпечуючи у такий спосіб ще кращий тренувальний ефект.Ручки з алюмінію забезпечують міцність і довговічність на довгі роки використання. Їхня ергономічна форма гарантує зручне захоплення й запобігає втомі зап'ястка під час тренування. Конструкція запобігає вислизанню ручки з рук під час тренування.Особливості:Неймовірна швидкість обертанняУнікальна можливість легко змінити довжину скакалкиВисока якість тросаЦя скакалка дає змогу робити до 5 обертів за 1 секундуЧудовий дизайнСкакалка — це спортивний інвентар, який цінується впродовж багатьох років і має дуже широкий спектр впливу на людину, що займається спортом. Це не тільки тренування м'язів нашого тіла. Це також і, можливо, найбільше розвиток умінь і навичок, корисних у багатьох видах професійного спорту. Вправи зі скакалкою розвивають витривалість, підвищують працездатність тіла та формують швидкість, координацію та рівновагу. Досліджування показують, що стрибки на скакалці впродовж 10 хвилин рівноцінні бігу 30 хвилин! Ефект від тренувань може бути навіть кращим, якщо зіставити з іншими формами кардіо: аеробіка, їзда на велосипеді, веслування, сходинки, плавання, йога тощо. Ніщо не може зрівнятися з перевагами стрибків зі скакалкою! Вони спалюють більше калорій за хвилину та формують більшу кількість м'язів! Звичайно, не можна забувати про оздоровчий ефект вправ зі скакалкою. Це ідеальний пристрій для людей, які хочуть піклуватися про власне здоров'я і стан.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Вид | Швидкісні |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Глибина в пакованні | 15 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Спеціальні | Регулювання довжини, Кулькові підшипники |
| Країна виробника | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Товщина троса, мм | 2.5 |
| Ширина в пакованні | 15 см |
- Ціна: 540 ₴





