Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Natures Plus Super Citrimax 1000 mg — це прорив у зоні природної втрати ваги та здорового способу життя. Super Citrimax являє собою висококонцентрований, повноцінний екстракт гарцинії камбоджійської, стандартизований до 50% вмісту гідроксицитрату.Особливості:Підтримує суху масу тілаСприяє загальному самопочуттю під час дієти1000 мг стандартизованої гарцинії камбоджійськоїЗабезпечує 150 мг кальціюSuper Citrimax від Natures Plus поживно сприяє зниженню ваги в поєднанні з розумною дієтою та фізичними вправами.Як приймати:Приймайте по одній таблетці на день для контролю ваги. Приймайте по три таблетки на день для насичення.
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Кальцій (гідроксицитрат, дикальційфосфат) 150 мг
Калій (гідроксицитрат) 100 мг
Екстракт гарцинії камбоджійської (плоди) 1000 мг
- гідроксицитрат (ст.50%) 500 мг
Інгредієнти
Дикальцій фосфат, стеаринова кислота, рослинна целюлоза, мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію, магнію стеарат та фармацевтична глазур.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Plus |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для зниження ваги, для сушіння тіла |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 655 ₴


