Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Policosanol — це суміш довголанцюгових жирних спиртів (ДЦЖК), отриманих із цукрової тростини.LCFAs — це рослинні воски, що трапляються в природі. Дослідження показують, що ці рослинні воски можуть допомогти підтримувати рівень холестерину в межах норми. Підтримує здоровий рівень холестерину в межах норми.Як приймати:Вживати по 1 капсулі 1-2 рази на день, бажано під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Полікозанол (з цукрової тростини) 20 мг
Порошок соснового фітостерину 200 мг
Ягоди глоду 150 мг
Інгредієнти
Гіпромелоза (целюлозна капсула), стеаринова кислота (рослинне джерело) та діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для активного довголіття, для внутрішніх органів, для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 305 ₴
