Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nutrex Research Anabol Hardcore — потужний анаболічний активатор, спеціально створений для тих, хто хоче наростити стрункі, щільні, якісні м'язи з підвищеною твердістю.Особливості:Забезпечує ріст сухої м'язової масиШвидке та якісне відновлення м'язівЗбільшення сили та прискорення росту м'язівСтимулює природний викид гормону ростуПід час використання в поєднанні з інтенсивними тренуваннями з обтяженнями адаптогенні властивості Anabol Hardcore допомагають дати вашому тілу сигнал збільшити синтез м'язового білка. Це означає підвищене анаболічне середовище, у якому нарощування м'язової маси, відновлення і збільшення сили можуть відбуватися швидшими темпами. Ви маєте дотримуватися дієти з високим вмістом білка, приймаючи Anabol Hardcore.Як приймати:Приймайте 1 капсулу вранці й 1 капсулу ввечері. Для досягнення найкращих результатів використовуйте щодня та циклами. Рекомендована тривалість циклу: 12 тижнів приймання і 4 тижні перерви.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
ABOL HARDCORE ANABOLIC ACTIVATOR 150,2 мг
Дициклопентанон
6-кето-діосгенін ацетат
6-кето-діосгенін пропіонат
6-кето-діосгенін ципіонат
6-кето-діосгенина деканоат
Гекогенін ацетат
Інгредієнти
Гліцерин, рослинна целюлоза, очищена вода, діоксид кремнію, діоксид титану.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nutrex Research |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для загального відновлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 115 ₴
