
влевовправо
Шейкер Universal Animal, 700 мл — жовтий із чорно-червоною кришкою
- В наявності
- Код: CN17129
225 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шейкер Universal Animal, 700 мл — це практичний і зручний аксесуар, розроблений для легкого приготування спортивних напоїв і коктейлів.Особливості Шейкер Universal Animal, 700 мл:Виготовлений із високоякісного, міцного та безпечного харчового пластику.Обладнаний герметичною кришкою, що закручується, для запобігання протіканням.Комплектується спеціальною сіточкою для ефективного розбивання грудок.Має нанесену мірну шкалу для контролю обсягу рідини.Основні компоненти шейкера — це колба, кришка та змішувальний елемент (сіточка). Пластик, який використовується у виробництві, стійкий до запахів. Сіточка забезпечує ретельне перемішування інгредієнтів до однорідного стану.Переваги Шейкер Universal Animal, 700 мл:Дає змогу швидко та якісно приготувати напій без грудок.Зручний у використанні та легко очищається після застосування.Має впізнаваний дизайн і оптимальний обсяг для змішування порцій.Цей аксесуар є незамінним помічником для спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя, яким необхідно готувати напої безпосередньо перед вживанням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Universal Nutrition |
| Кількість відсіків | 1 |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 20 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Об'єм, мл | 700 |
| Країна виробника | Китай |
| Тип закриття | Засувка |
| Тип перемішування | Сітка |
| Ширина в пакованні | 15 см |
- Ціна: 225 ₴
