Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nutrend Flexit Gold Gel забезпечує активний догляд за шкірою навколо напружених і втомлених суглобів, хребта, сухожиль і м'язів. Легко розтікається, швидко вбирається й має приємний зігрівальний ефект.Спосіб застосування:Наносити 2-3 рази на день на шкіру навколо суглобів і хребта.
Вміст елементів в 1 порції
Інгредієнти
вода, пропіленгліколь, денат спирту, лецитин, сополімер акрилатів натрію, сульфат глюкозаміну, диметилсульфон, хондроїтин сульфат натрію, екстракт босвелії пилчастої, ванілфілбутиловий ефір, метилсаліцилат, ментол, олія листя евкаліпта кулястого, олія цедруса атлантика. феноксиетанол, етилгексилгліцерин, лимонен.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nutrend |
| Форма випуску | Гель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для опорно-рухового апарату, для суглобів і зв'язок |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 345 ₴
