-1%Натуральная добавка Bluebonnet Targeted Choice Pain and Inflammation Support, 30 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN5176
1 295 ₴
1 280 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bluebonnet Targeted Choice Pain & Inflammation Support спеціально розроблені з унікальною сумішшю стійко зібраних або вирощених у дикій природі рослинних екстрактів, як-от CurcuWin та Apr?sFlex.
Додаткові релевантні поживні речовини були також включені до цієї формули, щоб допомогти суглобам оправлятися від суворих навантажень або інших фізичних навантажень, які часто можуть призвести до тимчасового болю та запалення.
Як приймати:
Як харчову домішку приймайте по одній капсулі на день або за призначенням лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Вітамін C (L-аскорбінова кислота) 90 мг
Магній (безгліцинат хелат магнію) 2 мг
Екстракт смоли босвелії пилчастої (Boswellia Serrata) (ApresFlex) 100 мг
Бромелайн (з ананаса) (2000 GDU/грам) 100 мг
Екстракт кореня імбиру (Zingiber Officinale) 100 мг
Екстракт плодів вишні (Prunus cerasus [природні флавоноїди, включно з антоціанами) 75 мг
Екстракт кореня куркуми (Curcuma longa L.) (CurcuWIN) 75 мг
Кварцетин 50 мг
Інгредієнти
кошерні овочеві капсули, рослинне целюлоза, рослинний магнію стеарат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluebonnet Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для загального оздоровлення, для суглобів і зв'язок |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Капсули, Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 280 ₴