
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OstroVit Vege Tribulus Terrestris 90 — це економне паковання рослинної добавки на основі екстракту якорців, що витіняються. Продукт спеціально розроблений у межах веганської лінійки OstroVit.Особливості OstroVit Vege Tribulus: Величезне паковання для тривалого курсу. Висока стандартизація (90% сапонінів). Склад підходить для веганів і вегетаріанців.Екстракт Tribulus Terrestris цінується за вміст стероїдних сапонінів. У цій версії продукту використовується сировина, стандартизована до 90% вмісту активних речовин. Це робить домішку потужним інструментом для натуральної підтримки чоловічого організму, не вдаючись до синтетичних засобів.Переваги OstroVit Vege Tribulus Terrestris: Сприяє підтримці рівня природного тестостерону. Допомагає поліпшити лібідо та статеву активність. Сприяє підвищенню загальної працездатності.Рекомендується чоловікам для підтримки фізичної форми та впевненості в собі.Як приймати OstroVit Vege Tribulus Terrestris:Приймайте 1 порцію (1 таблетку) на день. Перед початком вживання проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Екстракт якорців стеблих (Tribulus Terrestris) 222 мг
- сапоніни (90%) 200 мг
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, крохмаль, антизлежувачі: магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Тип | Таблетки |
| Форма випуску | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.4 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 360 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 360 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 365 ₴
