Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OstroVit Pharma Elite Omega 3 — це домішка преміальної лінії, що являє собою концентроване джерело поліненасичених жирних кислот. Продукт розроблений для доповнення щоденного раціону важливими нутрієнтами, які організм не здатний виробляти самостійно в достатній кількості.Особливості OstroVit Pharma Elite Omega 3: Використання сировини високої якості, що пройшла багатоступеневе очищення. Зручність використання. Відповідність високим стандартам якості фармацевтичної лінійки Elite.Основу складу становлять жирні кислоти ЕПК (ейкозапентаєнова кислота) і ДГК (докозагексаєнова кислота). Ці компоненти є структурними елементами клітинних мембран. Також до складу входить вітамін Е, який слугує натуральним антиоксидантом, підтримуючи стабільність формули.Переваги OstroVit Pharma Elite Omega 3: Сприяє підтримці нормального функціонування серцево-судинної системи. Допомагає зберігати когнітивні функції та підтримує роботу мозку. Сприятливо впливає на стан органів зору. Сприяє підтримці нормального стану шкіри та еластичності тканин.Продукт рекомендується як доповнення до здорового харчування для людей, які ведуть активний спосіб життя й піклуються про довгострокову підтримку свого організму.Як приймати OstroVit Pharma Elite Omega 3:Рекомендується приймати по 1 капсулі на день, бажано після приймання їжі, запиваючи водою. Перед початком вживання проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Риб'ячий жир: 1000 мг
- ейкозапентаєнова кислота EPA 330 мг
- докозагексаєнова кислота DHA 220 мг
Вітамін E 2 мг
Інгредієнти
Риб'ячий жир, оболонка капсули (желатин, зволожувач: гліцерин; очищена вода), D-альфа-токоферол (вітамін Е).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Дозування | 1000 |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для активного довголіття, для загального оздоровлення, для опорно-рухового апарату, для репродуктивної системи, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 235 ₴
