
влевовправо
Жироспалювач Nutrex Research Lipo-6 NightTime, 30 капсул
- В наявності
- Код: CN15585
830 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nutrex Research Lipo-6 NightTime — натуральна харчова добавка, розроблена для підтримки зниження ваги під час сну, сприяє глибокому сну та допомагає боротися з нічною тягою до їжі. Насолоджуйтеся відпочинком вранці та підтримуйте активний обмін речовин упродовж ночі.Особливості:Допомагає підтримувати активний метаболізм для підтримки нічної втрати жируЗабезпечте собі глибший і спокійніший сон, щоб прокидатися бадьоримКонтролюйте тягу, щоб уникнути переїдання й перекусів на нічЯк приймати:Приймати по 1 капсулі за 30-45 хвилин до сну. Для найкращих результатів приймайте щодня.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Вітамін B6 (піридоксин гідрохлорид) 10 мг
Селен (селенометіонін) 100 мкг
Хром (піколінат) 200 мкг
Nighttime Weight Loss & Sleep Support Complex 552 мг
Епігалокатехін галат (EGCG) (з екстракту листя зеленого чаю)
Кетони малини
L-теанин
Екстракт колеусу (Coleus forskohlii) (корінець) (стд. 20% форсколін)
Рутакарпин (Evodia rutaecarpa) (плід)
Екстракт шафрану (Crocus sativus) (рильця) (стд. 2% сафраналу)
5-HTP (5-гідрокситриптофан)
Мелатонін
Інгредієнти
Рослинна капсула, магнію стеарат, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nutrex Research |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Комплексні жироспалювачі |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для зниження ваги, для сушіння тіла, для поліпшення сну |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 830 ₴
