Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MST Omega 3 Triglyceride 75% — це біологічно активна добавка, що є джерелом поліненасичених жирних кислот Омега-3 у формі тригліцеридів. Продукт призначений для нутрицевтичної підтримки серцево-судинної системи та загального тонусу організму.Особливості MST Omega 3 Triglyceride 75%: Високий вміст жирних кислот EPA і DHA. Тригліцеридна форма, близька до природної, сприяє високому ступеню засвоєння. Як сировина використовується глибоководна риба. Капсули Softgel зручні для ковтання й нейтральні на смак.Жирні кислоти Омега-3 беруть участь у безлічі метаболічних процесів. Вони сприяють підтримці еластичності судинних стінок і нормальному функціонуванню серця. Регулярне вживання домішки допомагає підтримувати захисні сили організму та загальне гарне самопочуття.Переваги MST Omega 3 Triglyceride 75%: Підтримка обмінних процесів. Натуральна форма активної речовини. Загальнопідкріплювальна дія.Продукт підходить для людей, які прагнуть збагатити раціон корисними жирами та підтримати активний спосіб життя.Як приймати MST Omega 3 Triglyceride 75%:Рекомендується приймати по одній капсулі двічі на день під час їди, запиваючи достатньою кількістю води. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Перед початком приймання проконсультуйтеся з лікарем, особливо якщо ви приймаєте антикоагулянти або інші лікарські засоби.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Риб'ячий жир: 1000 мг
Омега-3 кислоти 750 мг
- EPA (ейкозопентаєнова кислота) 500 мг
- DHA (докогексаєнова кислота) 250 мг
Інгредієнти
Тригліцериди риб'ячого жиру, м'яка оболонка капсули: желатин (яловичина), гліцерин, демінералізована вода
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 300 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 300 |
| Призначення | Для активного довголіття, для шкіри, волосся й нігтів, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Германия |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 3 299 ₴


