-2%влевовправо
Амінокислота Life Extension Taurine 1000 mg, 90 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN17285
545 ₴
535 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Life Extension Taurine — це високоякісна добавка, що містить одну з найпоширеніших амінокислот в організмі, яка відіграє важливу роль у підтримці функціонального стану життєво важливих органів і систем.Особливості Life Extension Taurine: Містить чисту форму амінокислоти таурин. Добре засвоюється завдяки вегетаріанській формулі капсул. Підходить для людей, які ведуть активний спосіб життя і стежать за раціоном.Таурин є умовно незамінною амінокислотою, яка у високій концентрації міститься в серцевому м'язі, скелетних м'язах і центральній нервовій системі. Компонент сприяє підтримці нормального водного й електролітного балансу в клітинах, а також забезпечує поживну підтримку для стабільної роботи клітинних мембран.Переваги Life Extension Taurine: Сприяє підтримці нормального функціонування серцево-судинної системи. Допомагає зберігати когнітивні функції та здоров'я органів зору. Підтримує фізичну витривалість і загальний енергетичний тонус.Продукт призначений для поповнення дефіциту таурину в раціоні, допомагаючи організму справлятися з повсякденними навантаженнями. Добавка відповідає високим стандартам чистоти й безпеки.Як приймати Life Extension Taurine:Приймати по 1 вегетаріанській капсулі від одного до трьох разів на день. Перед початком вживання проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів в 1 порції
1 вегакапсула
L-таурин 1000 мг
Інгредієнти
Рослинна клітковина (капсула), діоксид кремнію, рослинний стеарат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.12 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Група | Замінні |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для активного довголіття, для мозку, для нервової системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 535 ₴
